HAKKIMIZDA

Image

Hakkımızda

Anka Neferler Tim, 2018'in 4. çeyreğinde daha önceden yıllarca hizmet ettiği bir Hacker Timi'nden (oradaki tüm başarıların altında imzaları bulunan ekibimiz) mücbir sebeplerden dolayı ayrılarak, kendi ihtisas ve görev alanında profesyonel olan, 7 kurucu üye tarafından oluşturulmuştur. Bundan sonra "ANKA NEFERLER TİM" adı altında devam etme kararı almıştır. Tim'in kurulma aşaması profesyonel , tecrübeli ve olgun insanlar tarafından planlandığından dolayı, Alınan tüm kararların tek kişinin kararı olarak değilde, kurucular heyetinin tamamının görüş onayı alınarak sisteme dahil edilir. Alınan tüm kararlar, şahsi menfaatlerden uzak olduğundan ötürü, oluşum kısa sürede kendisini ciddi disiplinli hiyerarşik yapıya uyumlu bir Tim haline dönüştürmüştür. Bu durum tüm birimlerin, kurulların ve komutanlıkların, kurucular heyetinde alınan kararlara tam teslimiyet ile riayet etmesini sağlamaktadır. Yurtiçinde ve yurtdışında dünyanın birçok bölgesinde çalışma arkadaşlarımız vardır. Anka Neferler Tim in tüm aile ferdleri, herhangi bir maddi kazanç beklemeden, sadece Vatana, Millete, ve İslam'a daha faydalı birer üye olabilmek için çalışmaktadır. Bu minval üzerinde kendilerini geliştirmeye , eğitmeye ve özveri ile çalışmaya odaklayan bireylerden oluşmaktadır.

Tim'in hiyerarşik yapısı. Kurucu üyelerin sayısı 7'dir. Tamamının rütbesi Orgeneraldir.

-Kurucular kurulu Bşk.
-Rütbe ve Disiplin Kurulu Bşk
-Gruplar Komutanı
-SM Grup Komutanı
-Web Hack Grup Komutanı
-DDOS Grup Komutanı
-İstihbarat Grup Komutanı

Bu komutanlıklarının her birinin başında bir Orgeneral bulunur. Hiç bir grup komutanı, diğer Grup Komutanlığının işine karış(a)maz. Ama sürekli fikir alışverişinde bulunur. Tim İçerisinde sevgi saygı esastır. Her grup komutanının, kendisinin görevlendirdiği yardımcıları vardır. Komutanlık, grup ve personel sayılarımız gizli tutulmaktadır.

Ekibimiz

Image Placeholder

Sultan Baybars

Saldırı Grupları Komutanı

Orgeneral

Image Placeholder

Lokman Hekim

Kurucular Kurulu Başkanı

Orgeneral

Image Placeholder

Türk Yıldız

Sosyal Medya Grup komutanı

Orgeneral

Image Placeholder

Serdar-ı Hakan

İstihbarat Daire Başkanı

Orgeneral

Image Placeholder

Filinta

Özel Operasyonlar Grup Komutanı

Orgeneral

Image Placeholder

Bayrak İnmez

Disiplin ve Rütbe Kurulu Başkanı

Orgeneral

Image

Vizyon ve Misyonumuz

Vizyon
Vatan ve İslam ülküsüne hizmet için, ülkemize yapılacak yada yapılmış siyasi, ekonomik, kültürel, teknolojik, siber veya askeri hangi alanda olursa olsun, herhangi bir olumsuz hamlede bulunan kişi, kurum, kuruluş, işletme ya da devletlere Siber ortamda karşılık vermek, misli ile mukabele etmek ve savunma yapmak amacı ile kurulmuştur. Daha önceden belirlemiş olduğumuz herhangi belli sabit bir hedefimiz bulunmadığından reaksiyonları istihbarat birim komutanlarımızdan gelen anlık istihbari bilgileri değerlendirerek, sapıklar, pedofili hastaları, fake hesaplar, dolandırıcılar, bölücü örgüt üyeleri, pkk, dhkpc, mlkp, fetö yapılanması, ülkemize zarar veren, oluşumların sempatizanlığını yapan kısacası toplum huzurunu veya kültürünü yozlaştırmaya çalışan kişi veya grupların sayfa, hesap, sosyal medya hesapları, web sitesi, vs gibi bir birçok hedefe saldırılar gerçekleştirilir. Ve bu operasyonlar zone kayıtları, fotoğraf ve video gibi formatlarda kayıt altına alınır ve paylaşılır.

Misyon
Kimileride dönemlik olarak, Takındıkları tavır, reaksiyon ve tehlike durumlarına göre bir anda hedefimiz haline gelebilir ve önem ve derecelerine göre operasyonlarımız yer, saat ve yön değiştirebilir... Kendi Vatandaşlarımız ve Müslümanların tamamının dışında! Vatanına ihanet edenler ve geri kalan herkes veya her yer hedefimiz dahilindedir. Başlıcaları PKK, PYD, FETÖ, İSRAİL, İNGİLTERE, ABD, YUNANİSTAN, ERMENİSTAN, ALMANYA, HOLLANDA, AVUSTURYA, İSVİÇRE vs. gibi ülkelerdir. Yine birçok şüpheli sayfa, hesap ve profil Sosyal Medya Grup Komutanlığımız , Web Hack Grup Komutanlığımız, DDOS Grup Komutanlığımız ve İstihbarat Grup Komutanlığımız tarafından 7/24 takip altında tutulmaktadır. Bunun yanı sıra yabancı askeri üslerin, sivil oluşumların, yapılanmaların veya dernek, vakıf altında hizmet veren terör sarmallarının sistemlerine erişip edinilen done ve argümanlar vatan ve milletimizin bekası ve refahı gerekli birimler ile paylaşılmaktadır...